تاریخ انتشار:۱۲ فروردین ۱۳۹۴در ۶:۰۷ ق٫ظ کد خبر:4444

وقوع بیش از ۷۰ درصد تصادفات نوروزی به دلیل خستگی و عجله رانندگان

    وقوع بیش از ۷۰ درصد تصادفات نوروزی به دلیل خستگی و عجله رانندگان گروه استان ها- جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: بیش از ۷۰ تا ۸۰ درصد حوادث و تصادفات در راه های استان در نوروز امسال به دلیل خستگی، خواب آلودگی و عجله ...

 


 

وقوع بیش از ۷۰ درصد تصادفات نوروزی به دلیل خستگی و عجله رانندگان

گروه استان ها- جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: بیش از ۷۰ تا ۸۰ درصد حوادث و تصادفات در راه های استان در نوروز امسال به دلیل خستگی، خواب آلودگی و عجله رانندگان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “عبدالرضا ناظری” در گفتگو با خبرنگار پلیس،به رانندگان توصیه کرد با مدیریت زمان سفرهای خود و داشتن استراحت کافی اقدام به رانندگی کنند.

وی به واژگونی چندین خودرو در نوروز سال جاری در محورهای استان کرمان اشاره و تصریح کرد: از دست دادن جان هموطنان در تصادفات بر اثر بی احتیاطی جای تاسف دارد.

این ممقام انتظامی گفت: دغدغه اصلی مجموعه پلیس جلوگیری از وقوع تصادفات و حفظ جان مردم است.

وی با اشاره نزدیکی به پایان دور دوم سفرهای نوروزی به رانندگان توصیه کرد با صبر و حوصله رانندگی کنند و در صورت خستگی و خواب آلودگی، خودرو را در مکان مناسبی متوقف و استراحت کنند.

وی اضافه کرد: آمار تصادفات و تلفات جاده ای استان کرمان بعد از جمع بندی ارایه خواهد شد.

سرهنگ ناظری گفت: تلفات جاده استان کرمان در ایام نوروز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۶ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: راه های استان کرمان در نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از حجم ترافیک بیشتری برخوردار بوده اند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بیان کرد: راه های کرمان به سمت هرمزگان، بندر چابهار، راه های ترانزیتی استان کرمان شرق به غرب و شمال به جنوب نیز متراکم تر از سایر مسیرهاست.

وی در پایان با اشاره به اعلام اداره محترم هواشناسی مبنی بر نا مساعد بودن وضعیت جوی و بارندگی در روزهای پایانی هفته از رانندگان خواست بازگشت سفر خود را مدیریت کنند تا به سلامت تعطیلات را به پیانان رسانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi