تاریخ انتشار:13 شهریور 1396در 11:24 ب.ظ کد خبر:16038

دولت دوازدهم همگام هنگام در مسیر توسعه

دولت دوازدهم همگام هنگام در مسیر توسعه بخشدار شهاب شهرستان قشم گفت: دولت دوازدهم تلاش می کند با جلب همکاری مردم بهبود معیشت اهالی و توسعه و آبادانی جزایر را محقق سازد. آرش نیرومند در اولین بازدید از جزیره هنگام پس از انتصاب، حمایت و تشویق سرمایه ...

دولت دوازدهم همگام هنگام در مسیر توسعه
بخشدار شهاب شهرستان قشم گفت: دولت دوازدهم تلاش می کند با جلب همکاری مردم بهبود معیشت اهالی و توسعه و آبادانی جزایر را محقق سازد.
آرش نیرومند در اولین بازدید از جزیره هنگام پس از انتصاب، حمایت و تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری را یکی از برنامه های دولت در جهت توسعه و رونق این جزیره اعلام کرد. او با اشاره به ظرفیت های ویژه جزیره هنگام در بحث گردشگری تصریح کرد: دولت دوازدهم بنا دارد به عنوان نهاد تسهیل گر زمینه مشارکت سرمایه گذاران و در کنار آن فعالیت های خرد خانواده ها برای اشتغالزایی و جذب هر چه بیشتر گردشگران را فراهم کند.
بر اساس این خبر، بازدید از چمن مصنوعی در دست نصب، بازارچه سنتی، مزرعه پرورش میگو  و گفت و گو با دکتر درمانگاه جزیره از جمله برنامه های اولین بازدید بخشدار جدید بخش شهاب از جزیره هنگام بود نیرومند پس از بررسی و آشنایی با وضعیت جزیره به میان مردم هنگام رفت و از نزدبک مطالبات و مشکلات آن ها را شنید؛ احداث ساختمان درمانگاه، واگذاری زمین مسکونی به جوانان و زیر سازی و آسفالت رینگ دور جزیره مهم ترین مطالبه و دغدغه مردم جزیره هنگام بود که مستقیم به بخشدار منتقل کردند.

بازدیدها: ۵۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi